Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9920
Stary 27.05.2010, 15:58
joshi napisał(a):Wyświetl post
blackluk
a jak by nie było barierek i Twój dzieciak spadłby i rozbił sobie głowę ( odpukać w niemalowane ) to pewnie byłbyś pierwszym który miałby pretensje że nie było zabezbieczeń!
Ale kolego o czym Ty piszesz
Byles kiedys na stadionie z barierkami bo ja nie.
Widzisz barierki na D i E bo ja nie .
Slyszales kiedys o takim sposobie zabezpieczenia bo ja nie .

A jak sie ma taka barierka do ewakuacji ludzi z trybuny przeciez ludzie beda wchodzili w rzedzy jak w jakies boxy i sie przeciskali miedzy soba a barierkami..

Szopka trwa..
Odpowiedz cytując