joshi napisał(a):

blackluk
a jak by nie było barierek i Twój dzieciak spadłby i rozbił sobie głowę ( odpukać w niemalowane ) to pewnie byłbyś pierwszym który miałby pretensje że nie było zabezbieczeń!
|
Ale kolego o czym Ty piszesz

Byles kiedys na stadionie z barierkami bo ja nie.
Widzisz barierki na D i E bo ja nie .
Slyszales kiedys o takim sposobie zabezpieczenia bo ja nie .
A jak sie ma taka barierka do ewakuacji ludzi z trybuny

przeciez ludzie beda wchodzili w rzedzy jak w jakies boxy i sie przeciskali miedzy soba a barierkami..
Szopka trwa..