Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23734
Stary 27.05.2010, 15:43
Markus napisał(a):Wyświetl post
Kosowski jasno obnaża skandaliczne zarządzanie klubem przez ostatnie lata. A w tej konkretnej sprawie mówi o Łobodzińskim - faktycznie, człowieka może krew zalać, gdy sobie przypomni tą koszmarną i szkodliwą zamianę....
No tak, tyle, że Łobodziński przechodził do nas jako gwiazda ligi, a nikt przecież nie jest wyrocznią u nas. Niewypały transferowe zdarzają się wszędzie, słyszałeś (zachowując odpowiednie proporcje) o Kace?
Tak naprawdę każdy transfer to ryzyko niewypału. To musi być odpowiedni człowiek (piłkarz), odpowiednie miejsce i odpowiedni czas. Umiejętności mają decydujące znaczenie, ale jest masa innych czynników. Zawodnik A może błyszczeć w klubie X i nic nie grać w klubie Y, ten sam piłkarz, zupełnie inne wyniki. Nawet w przypadku porównywalnych poziomów. Jest tak dużo czynników, które wpływają na to czy transfer się przyjmie, że szczena opada. W każdym klubie przynajmniej 50% transferów to niewypały lub sezonówki, trzeba tylko się cieszyć jak któryś transfer się przyjmie i okaże się wzmocnieniem (vide Marcelo).

Markus napisał(a):Wyświetl post
Teraz znów Białoński pisze o 3 transferach... A co dadzą ledwie 3 transfery, zwlaszcza gdy odchodzi Alvarez i Ba, a Hristow zostal skreślony? I to jeszcze jakichś kolejnych darmowych, nigdzie nie chcianych ogórków, bo na razie jedynie na nie się zanosi? To nowy dowcip ze strony RN?
Może dadzą skok jakościowy? Przecież nie wiadomo o jakich zawodnikach mowa.

Markus napisał(a):Wyświetl post
Gdzie potrzebni pomocnicy (wszak Garguła to duża niewiadoma po kontuzji), jeszcze jeden dodatkowy napastnik, jakiś sensowny zmiennik dla stoperów po słusznej rezygnacji z Jopa i przy bliskim końcu kariery Clebera? Pytania można mnożyć.
Napisali, że napastnik będzie. Stoper na ławę? Kowalski? Cleber jak narazie jeszcze jest. Jeśli idzie o pomoc, to jestem w stanie przyznać Ci rację. Ale nic poza tym

Markus napisał(a):Wyświetl post
Nie słyszymy też nic o nowych fizjologach, lekarzach, scoutach, trenerze bramkarzy... Co w klubie jeszcze robi taki "fachowiec" jak Łaciak?
Co do Łaciaka, to lepszy on niż Kazimierski. Pawełek przy nim wyraźnie odżył. Co do reszty się zgadzam, zobaczymy co będzie jak przyjdzie Basałaj na stałe.

Jak dla mnie Markus prezentujesz skrajny fatalizm. I to już od wielu lat
Ostatnio edytowane przez s1mone : 27.05.2010 o godz. 15:49.
Odpowiedz cytując