|
Za kilkanaście minut napisze coś dłuższego bo mnie troche drażni to Wasze gdybanie...
Pląta się tu mnóstwo tesktów pesymistów i optymistów, ludzi którzy są ciągle na NIE jak i tych u których bezkrytyczne podejście do Wisły aż mnie razi... Dajcie mi chwilkę
|