Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23730
Stary 27.05.2010, 15:15
Za kilkanaście minut napisze coś dłuższego bo mnie troche drażni to Wasze gdybanie...
Pląta się tu mnóstwo tesktów pesymistów i optymistów, ludzi którzy są ciągle na NIE jak i tych u których bezkrytyczne podejście do Wisły aż mnie razi... Dajcie mi chwilkę
Odpowiedz cytując