Wyświetl pojedynczy post
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1300
Stary 27.05.2010, 15:14
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego używany jest argument że HK procesował się z Wisłą a nie ze np swoim pracodawcą, czy Cupiałem?
a kto był jego pracodawcą jak nie Wisła Kraków? do sądu skierował bodajże wniosek nie przeciwko Cupiałowi jako osobie fizycznej czy też TF Kable.

Cytat:
Stawianie tez że ci którzy nie myślą jak SKWK są gorsi, nie są kibicami, a jedynie kasa, kasa, kasa. Co to ****a jest?
Stawianie tez, że ci którzy nie myślą jak forumowicze TWSD są gorsi nie są kibicami a jedynie dbają o swoje interesy co to k....a jest?

Cytat:
Dla mnie stworzyliście kółko wzajemnej adoracji, przedstawiacie prawdy objawione i albo przyjmiesz albo jesteś kasa, kasa, kasa.
Dla mnie stworzyliście kółko wzajemnej adoracji, przedstawiacie prawdy objawione i albo przyjmiesz albo jesteś z tych "łysych w dresach i bez karków".

To dziwne, że w wielu sprawach miałem inne zdanie niż moi koledzy z rzekomego "kółka wzajemnej adoracji". Szkoda, że na spotkaniach innych głosów i poglądów nie słychać.

Cytat:
Tekst o Kasperczaku jest już nie wiem który w tym tonie.
Ile było tekstów o Kapce? Ja kojarzę jeden, krótki, słabo pojechany w porównaniu do tego. Ale oczywiście łatwiej bić teraz w Kasperczaka, bo tego Cupiał nie przyjmie tak dosadnie jak jachania z Kapką. No i Kasperczak może mniej niż Kapka.
"Tak dla Stawowego" to były dobre teksty

Mateusz ale za Kapki były wyniki więc kto wtedy na to zwracał uwagę.
Ostatnio edytowane przez PvD : 27.05.2010 o godz. 15:21.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.