PvD napisał(a):

zapomniałem, że w Polsce nie można mieć własnego zdania 
|
Co innego wlasne zdanie, a co innego manipulowanie faktami.
Ten fragment jest zwyczajnie glupi:
"Najpierw w 1/4 PP odniósł niewytłumaczalną porażkę w dwumeczu z Lechią, a następnie kilkadziesiąt dni później przegrał batalię o tytuł mistrzowski z Lechem (mimo, że przejmował drużynę będącą na pierwszym miejscu w tabeli z niewielką przewagą punktową nad "Kolejorzem"). Co warte podkreślenia, im dłużej Kasperczak pracował z piłkarzami, tym więcej zaliczali oni (mówiąc językiem potocznym) "wtop".
To Kasperczak bowiem w pełni odpowiada za tchórzliwy remis u siebie z Lechem (wygrana w tym meczu mogłaby już dawno Wiśle pozwolić świętować po raz 13), to Kasperczak przegrał w ważnym momencie z Koroną, to Kasperczak jest także największym winowajcą remisu w derby (dlaczego tak doświadczony trener mając na kilka minut przed końcem przy korzystnym wyniku jedną zmianę, nie dokonywał jej, prowokując to, co się kilkadziesiąt sekund później wydarzyło?), aż w końcu to Kasperczak jest autorem fatalnego remisu z w ostatniej kolejce z Odrą, czyli w meczu gdy Wisła powinna rozbić ostatnią w tabeli ekipę, choć trochę udowadniając, że to jej a nikomu innemu nie należało się mistrzostwo."
Nieco nizej zarzucanie HK tchorzostwa i ze nie jest fajterem - a niemal identyczne slowa co kolejke artykulowal Petrescu.
Tez nie lubie HK, ale teksty Marcina na tej stronie sa idiotyczne. Nie znam chlopaka, slyszalem od kilku osob, ze fajny, madry i oddany, ale jak tak czasem cos przeczytam to mysle ze jednak taki fajny nie jest.