Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7194
Stary 26.05.2010, 00:54
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Warunki pogodowe na lotnisku widzi obsluga a nie piloci i to oni podejmuja decyzje o zamknieciu lotniska ze wzgledu na mgle lub nie. Skoro takiej decyzji nie bylo to znaczy ze uznali oni iz warunki sa wystarczajace. Zatem jezeli przyczyna wypadku byla mgla to wine za niego ponosi obsluga lotniska w 100%.
Aha, sztucznie wywolywac mgle czlowiek potrafi juz chyba z 50 lat :]

To jest masakra jak ludzie dali sie oglupic temu "sledztwu".
Analiza czarnych skrzynek sprowadzona do glosow w kabinie zamiast do wskazan przyrzadow.
Autopilot do ostatniej chwili sugeruje iz samolot mogl zostac oszukany przez namierzanie satelitarne.
Skrzynek wam nie damy "bo nie!"
Ludzie znajduja na miejscu wypadku radiokompas i.... nic. Zero odzewu ze Rosjanie mogliby sie "bardziej postarac".
Szefowa komisji swoja argumentacje opiera na braku doswiadczenia pilotow, czynniku psychologicznym i presji ze strony prezydenta i wybiela wszystkie braki ze strony rosyjskiej. Rzucajac na odchodznym ze "ze wzgledow etycznych" nie powie kto sie odzywal co uruchomilo u nienawistnikow w Polsce lawine oskarzen na Kaczynskiego.
Skala zniszczen zupelnie nieadekwatna do innych podobnych wypadkow.
Matactwa od samego poczatku z godzina, iloscia ofiar, brakiem porozumienia miedzy wieza a samolotem, czterokrotnym podchodzeniu, mgla ktorej nie widac na filmie operatora dzwieku tvp, jakas wymiana zarowek, podejrzany filmik na necie.
Zubozenie wyposazenia lotniska wzgledem 7 kwietnia.
Ile jeszcze musicie zobaczyc zeby uznac ze, jesli juz nawet nie wszystko gra, to chociaz przyznac ze owo pseudo sledztwo jest skandalem.
I jeszcze ci zwolennicy analogii do Smloenska. Skoro tak sie chcecie bwic w analogie, to sobie porownajcie co robil Putin i Rosja wzgledem wielu innych ludzi oraz przez analogie jak wygladaly zniszczenia w innych tego typu wypadkach Tupolewow. Z najlepszym przykladem spod Moskwy gdzie wszyscy przezyli.
Wszystko mi opadło czytając to, podobnie jak i wynurzenia kota,Sędzia jest chyba jedynym z tzw zaangażowanych , który przynajmniej próbuje zachować zdrowy rozsądek i chwała mu za to.
Dla Ciebie orle, niestety też nie ma już ratunku, byle tylko bronić 'swoich', jesteś w stanie zrobić wszystko i nie zamierzam polemizować z tym bo to nie ma najmniejszego sensu.
Jedynie spotkanie fejs tu fejs miało by sens bo dyskusja jest wtedy dynamiczna i szybko można przynajmniej mieć szansę na wyjaśnienie sobie różnych rzeczy, tu to jest zwykłe odbijanie piłeczki a Twoje wypociny są chyba największym kosmosem w całej dyskusji.

Twoje argumenty są tak żałosne że aż mi się przypomniało co pisałeś w kwestii 11 września.Tam obśmiałeś te najbardziej absurdalne twierdzenia , tu jedziesz po bandzie jak najlepszy spiskowiec z USA - Tam zrobił byś karierę, tu co najwyżej możesz wzbudzić politowanie ale nisza jest Twoja
Pełne gratulacje.

ps - jako że spotkać się najpewniej nie spotkamy to przynajmniej oświeć nas - bo zanegowałeś wszystko - wypisałeś wszystkie najbardziej absurdalne zarzuty - co najlepsze nie odniosłeś się do żadnego faktu - więc proszę -wyjaśnij nam wszystkim - co tam się zdarzyło?

Moja teoria jest niestety banalnie prosta i piszę ją na podstawie faktów które zostały już powiedziane(oczywiście wg Ciebie to jest kłamstwo i manipulacja ale mnie to g obchodzi) - i w największym z możliwych skrótów wygląda to tak że młodociani piloci pod wpływem presji na siłę chcieli wylądować i im to nie wyszło - chcieli wylądować bo byli mądrzejsi od przepisów, od wieży i od ziomków z Jaka
Ty wiesz że tak nie było bo dowody Cie gówno obchodzą więc napisz własną wersję i poprzyj ja czymś ale nie bzdurami w stylu - mówili o 4 lądowaniach a było 3 razy okrążane lotnisko + jedno i jak się okazało ostatnie podejście do lądowania - taki sam absurd jak *******nięcie w wtc i pierwsze komentarze że doszło do katastrofy a nie zamachu - zwykły chaos informacyjny - gdyby Ruscy to potwierdzali do dziś to ok - mamy argument ,ale to zostało zdementowane dawno temu, ilość ofiar - j/w,skala zniszczeń - kolejny argument z typu - nie ma bata by wtc się samo zawaliło itp...Bez kitu - ciężko to komentować w ogóle.Rozum Ci tak katastrofa odebrała?
Powód: bład;)
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 26.05.2010 o godz. 02:04.
94 - Allah Akbar!!