PiotrG napisał(a):

Co do pleks na trybunach za bramkami - to tylko wymysł projektanta, a nie jakaś konieczność. Sektory równie dobrze mogliby oddzielić 1m barierką i byłoby znacznie lepiej. Do czasu wybudowania zaplecza wprost trzeba wywalczyć ich demontaż.
..
|
Mysle, że nawet nie musimy o to szczególnie walczyć.
Na dniu otwartym przyglądałem sie konstrukcji pleks i z pomoca zwykłych kluczy, śrubokrętów i 5-6 złotych rączek większosć można samemu rozmontowac.
Wystarczy pozwolenie.