Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23406
Stary 24.05.2010, 16:32
As napisał(a):Wyświetl post
Ujmujac rzecz ze sportowego punktu widzenia:
1. W suacjach sam na sam napastnicy beda czuli sie niepewnie
2. Przy dosrodkowaniach z rzutu roznego raczej nikt go nie bedzie atakowal wiec niebezpieczesntow utraty gola jest mniejsze.
A wysunięty napastnik będzie miał problem z grą tyłem do bramki a tak serio to on raczej nie jest gejem ...
Odpowiedz cytując