Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23400
Stary 24.05.2010, 16:15
tedi100 napisał(a):Wyświetl post
Mi tam nie przeszkadza czy gej czy pedał ważne żeby grał dobrze to wtedy kibice na pewno go pokochają... dla mnie gorsze było to co małecki zrobił żeby zyskać sympatię kibiców Wisły
Wez czlowieku wypluj te slowa...
Odpowiedz cytując