Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23377
Stary 24.05.2010, 15:37
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Mój Boże, GEJ!

Jeszcze nas zarazi swoją chorobą, albo co gorsza sprowadzi na złą drogę Patryczka i Wojtka!

Rozumiem, że można nie akcpetować propagandy homoseksualnej,mnie też denerwują postulaty jej promocji. Nie przesadzajmy jednak, co Wam szkodzi, co chłopak robi po meczu?
bo Wisła, to nie tylko zagrac mecz i pojsc w dom.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując