Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23369
Stary 24.05.2010, 15:25
szprotson napisał(a):Wyświetl post
o
Pany!
A Riberiego i Benzeme chcemy czy nie? Bo chodzili na małolatki w koncu, wiec nie wiem czy wam to bedzie pasowało jak tutaj przyjdą czy raczej nie?.
http://3.bp.blogspot.com/_PBdnouYxx8...400/zahia7.jpg

Ja się im jakoś wcale nie dziwię, skoro ta małolatka tak wygląda.

Ale za pedała w szatni byłoby wstyd.
Odpowiedz cytując