szprotson napisał(a):

o
Pany!
A Riberiego i Benzeme chcemy czy nie? Bo chodzili na małolatki w koncu, wiec nie wiem czy wam to bedzie pasowało jak tutaj przyjdą czy raczej nie?.
|
http://3.bp.blogspot.com/_PBdnouYxx8...400/zahia7.jpg
Ja się im jakoś wcale nie dziwię, skoro ta małolatka tak wygląda.
Ale za pedała w szatni byłoby wstyd.