s1mone napisał(a):

|
Poglądy a orientacja seksualna to zupełnie co innego. Drugie jest zależne od człowieka, pierwsze nie.
|
A jakie argumenty byś przedstawił na obronę pedofilów i zoofilów? To także wg. twojej teorii nie jest poglad tylko orientacja seksualna...taka sama jak homoseksualizm. Nie można tego wyleczyć. Człowiek taki sie urodził, kręcą go zwierzaki czy dzieci i co? Mamy to tolerować? Zboczenie to zboczenie. Człowiek powinien swoje chore żądze jakoś tłamsić poprzez terapię czy farmakologię. Takie moje zdanie na ten temat. Kiedyś miałem inne. Może kiedyś znów mi się odwidzi...Krową nie jestem. Poglądy zmieniam tylko potrzebują argumentów, które do mnie przemawiają.
Nie chcę oglądać tego bramkarza w Wiśle ani w Polsce. Zaraz wezma go do jakiegoś tańca z gwiazdami i będzie drugi Jacykow czy Piróg wychwalany przez media..