s1mone napisał(a):

> i tak serio chcielibyscie przybijac z nim "piatki" po meczu?
Nie, bo geja nawet kijem nie dotknę, lol.
Założę się, że sam nawet nie masz pojęcia ilu pedałom uścisnąłeś w życiu rękę;>
A te zdjęcia to widać głupie zgrywy i gazety rozdmuchały. Ja wolę takiego ziomka w Wiśle niż Onyszkę homofoba. A tak naprawdę najważniejsze , żeby dobrze bronił i wpasował się w drużynę. Nie codziennie 21 latek jest pierwszym bramkarzem w jednym z najlepszych klubów z Bułgarii. Sądzę, że nie został nim za piękne oczy. Jak się uda za darmo to brać!
|
W pełni podzielam Twoje zdanie...
Zdolny, młody bramkarz...który jedynie się zgrywał, a media rozdmuchały to przyklejając mu łatkę geja...
Jestem jak najbardziej za tym transferem i mam nadzieję, że nasze zainteresowanie owym zawodnikiem nie jest wyssane z palca...