Krystian168 napisał(a):

|
Jeżeli, to prawda, że Głowa odchodzi za 1,5 miliona euro, to mam nadzieję, iż pieniądze te zostaną przeznaczone na zakup Sobiecha i Sadloka. Myślę, że kwota 6 mln złotych plus ewentualnie Kowalski mogłaby przekonać działaczy Ruchu...
|
O naiwności - naprawdę jeszcze wierzycie, że złożylismy niebieskim ofertę zakupu? A co jeszcze bardziej mnie dziwi - otóż wiara, że ewentualna kasa ze sprzedaż Marcelo lub/i Głowy będzie zainwestowana w duet panów "S". Te pseudotransfery z Ruchu to wyłącznie fakty prasowo-menagerskie. Porzućcie nadzieje, na takie wzmocnienia. Realne - to piłkarze z kartą w ręku.