Fuks napisał(a):

|
Czy podobne elementy zdarzają sie na innych wiecach, innych kandydatow nie wiem, nie mialem okazji ogladac (ale jest to powiedziałbym dosc charakterystyczne dla pewnej grupy ludzi z tych popierających PiS).
|
To obejrzyj sobie prezentację komitetu Komorowskiego. Takiego publicznego lizania się po fiutkach to jak żyję nie widziałem. U Kaczyńskiego przynajmniej byli to, powiedzmy, zwykli ludzie, a u Komorowskiego opłacone aktorzyny i podstarzałe pseudoautorytety. Jeden to mu nawet wierszyk ułożył

Ciekawe było, że chyba nawet Tusk był tym zażenowany...