Wyświetl pojedynczy post
Awe
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7118
Stary 22.05.2010, 17:27
Fuks napisał(a):Wyświetl post
Czy podobne elementy zdarzają sie na innych wiecach, innych kandydatow nie wiem, nie mialem okazji ogladac (ale jest to powiedziałbym dosc charakterystyczne dla pewnej grupy ludzi z tych popierających PiS).
To obejrzyj sobie prezentację komitetu Komorowskiego. Takiego publicznego lizania się po fiutkach to jak żyję nie widziałem. U Kaczyńskiego przynajmniej byli to, powiedzmy, zwykli ludzie, a u Komorowskiego opłacone aktorzyny i podstarzałe pseudoautorytety. Jeden to mu nawet wierszyk ułożył Ciekawe było, że chyba nawet Tusk był tym zażenowany...
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał