Incognito2192 napisał(a):

Dlaczego to skierowane było do mnie to nie mam pojęcia.
Wojtkowiak, Tosik, Rzeźniczak. Wirtuozi nie ma co. Kto to w ogóle jest Tosik?
|
A kto to w ogóle jest Alvarez?
Tosik nie grał gorzej od Alvareza w naszej lidze więc w czym problem?
Proponuje więcej meczy oglądać(skoro Tosika nie widziałeś) a nie ulegać iluzji którą wielu 'europejczyków" lansuje na forum. Zagraniczny znaczy z urzędu lepszy. Nie zawsze tak jest. A analizując grę Alvareza przez pryzmat koszty/umiejętności to tylko Łobo jest bardziej przepłacany u Nas.