|
Wojtas, właśnie też tak myślę i usprawiedliwiam sobie porażkę w tym sezonie z Lechem grą na "obczyźnie". Wiadomo jednak, że taka drużyna jak Wisła niezależnie od utrudnień zawsze ma walczyć o Mistrzostwo Polski i nie zdobycie tego trofeum to porażka. Wierzę, że na nowym-starym stadionie już z wyleczonymi urazami i nowymi wzmocnieniami Wisła bez problemu odzyska tytuł mistrzowski.
|