Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 21.05.2010, 00:14
A ja uwazam ze praktycznie majac 3/4 skladu przetrzebione kontuzjami i urazami i tak nie bylo najgorzej,

Nikt nie pisze ze Wisla grała ten sezon bedąc "bezdomną",a mimo to walczyla do konca o MP.

ciekawe jak wygladala by gra Amiki i Legii jakby tak z ich skladow nagle wyparowało na pol rundy po 3-4 kluczowych zawodnikow a nastepncych 3-4 odnowily sie urazy

ciekawi mnie ze jakos o tym sie nie pisze ,ze Wisla tez sezon miala wyjatkowo ciezki a jednak jakos to wygladało.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując