Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22866
Stary 18.05.2010, 15:22
Goscie z weszlo co by nie powiedziec o poziomie artykulow to zrodla maja raczej dobre. Pija z pilkarzami, dzialaczami wiec jestem sklonny uwierzyc w ten news.
Napewno nie chodzi o nikogo z Wisly. Mowa jest o gigantycznej kasie. Wisle przydaly by sie kazde pieniadze, ale w przeszlosci sprzedawalismy juz zawodnikow za ponad 3 melony euro. Wiec jak dla mnie gigantyczna kasa to wiecej niz 3 mln. A jesli my bysmy mieli tylr dostac za jakis tam procent o obecny klub danego zawodnika by chyba z 40 mln musial wyhaczacyc. Nierealne jesli chodzi o polskich grajkow. A dodatkowo Uche skonczyl sie kontrakt w Almerii, wiec tyle kasy za niego widzielismy.
Pewnie chodzi o Peszke lub Sobiecha.
Odpowiedz cytując