Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline
#
6959
17.05.2010, 16:31
Sędzia
napisał(a):
ja bym dodał do tego jeszcze podatki, Źródło - fronda i wykop -
http://forum.fronda.pl/?akcja=pokaz&id=3485916
Tak się zastanawiam czy ta tabelka jest bardziej śmieszna czy żałosna - na pewno jest przykładem skrajnej manipulacji
Powód: Za bardzo rozwala strone
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.05.2010 o godz. 16:55.
94 - Allah Akbar!!
1q2
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 1q2
Znajdź inne posty napisane przez 1q2