Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22767
Stary 17.05.2010, 01:59
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Nie chcę Cię ranić, ale jakoś kiepsko Ci wychodzi trzymanie tego swojego "poziomu", a może jednak to "poziom" nie za wysoki?
Hej - ja przynajmniej próbuję. Ty dwie godziny pracowałeś nad odpowiedzią i efekty nie zwalają z nóg (staram się być taktowny żeby Cie nie zniechęcać - mimo wszystko wolę kiedy próbujesz się odnieść do tego co napisałem, niż tylko ośmieszyć i obrazić).


dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Ależ ja umiem nabrać dystans do na naszego byłego trenera, ba nawet do Liczki mam dystans. Ale nie mogę znieść faktu, jak moderator może posługiwać się obraźliwym, prześmiewczym językiem w stosunku do pracownika klubu. Jakby mi się chciało to bym przeszukał Twoje posty i znalazł z tysiąc "złotoustych", "Maciusiów", "wielkich trenerów" itp.
To nie czytaj moich postów. Nie zamierzam przed nim klękać, mam prawo do własnej oceny jego poczynań, czas chyba po temu też najlepszy z możliwych.

dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że fakty w postaci 2 MP i pozostawienia drużyny na 1. miejscu w tabeli (z którego Kasperczak - stosuję Twoją teorie o pełnej odpowiedzialności trenera - zrobił 2.) Cię nie przekonują do tego stopnia, że musisz przypisywać Skorży winę za wszystko. W końcu to "Maciuś" zwolnił Bednarza, poszedł i wybłagał u Cupiała, żeby dał mu pełnie władzy, zwolnił Falka i zniszczył marketing, zwolnił Ochalika, ale potem go ułaskawił, zablokował plany budowy bazy treningowej, lobbował za tym, żebyśmy grali w Sosnowcu, a na końcu powiedział Cupiałowi, że "za pieniądze to każdy może kupić drewno, ja kupię Ci drewno za bezcen".
2 MP mają się nijak do oceny jego działań w tej rundzie - szczególnie jeśli oceniamy zmiany w pionie sportowym i transfery. Czysta demagogia.

W dodatku przypisujesz mi poglądy których nie wyraziłem, co jest po pierwsze chamstwem, po drugie - pod względem merytorycznym jest pospolitą erystyką. Lub wyjątkowo marną ironią - ciężko mi to ocenić.

dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Doprawdy nie wiem, w jakim Ty Świecie żyjesz, albo w jakim stopniu "poinformowany" jesteś, że przypisujesz winę Skorży za obecną sytuację Wisły. Mogę się zgodzić, że tzw. chemia się wypaliła, że drużyna grała kiepsko stylowo i została źle przygotowana do sezonu. Proszę Cię, przedstaw mi dowody, że co do reszty to też wina Skorży.
Wszystkie dowody? Łącznie z mikrofilmami, nagraniami z "gwoździa", tajnymi raportami moich wtyczek? Niestety - wówczas bym się zdekonspirował. Pozostaje Ci tylko ocenić zawartość merytoryczną moich postów i na jej podstawie wyrobić sobie zdanie co do ich prawdziwości/prawdopodobieństwa. Zakładając, że je w ogóle w całości przeczytałeś.
Mam co do tego swoje wątpliwości.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując