sambo napisał(a):

Pytanie jest jedno - co zmieniłoby w sytuacji Wisły mistrzostwo? NIC poza tym ,że wpadłoby ciut więcej kasy za owe mistrzostwo i za transmisje z eliminacyjnego meczu do LM który przegralibyśmu z kretesem.
Oczyiście, że samo mistrzostwo jest wartośćią samą w sobie ale - nie w tej lidze, nie z tymi klubami i nie z tym poziomem.
Mistrzostwo Polski obecnie swoim prestiżem jest trochę ważniejsze od Pucharu Wójta Wąchocka
|
Nam mogłoby nic nie dać ale nie dałoby też innym a konkretnie Amice. Tak jak w szachach,
nie możesz wygrać, chociaż zremisuj.
Ja nie jestem kibicem "polskiej piłki" a tylko Wisły i reprezentacji, w tym kontekście zdobyte MP przez Lecha może oznaczać że bardziej nam odjadą. A pewnie wiesz że łatwiej teraz awansować do LM niż LE...
Więc jest o co "płakać" niestety