Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 16.05.2010, 12:36
sambo napisał(a):Wyświetl post
Pytanie jest jedno - co zmieniłoby w sytuacji Wisły mistrzostwo? NIC poza tym ,że wpadłoby ciut więcej kasy za owe mistrzostwo i za transmisje z eliminacyjnego meczu do LM który przegralibyśmu z kretesem.

Oczyiście, że samo mistrzostwo jest wartośćią samą w sobie ale - nie w tej lidze, nie z tymi klubami i nie z tym poziomem.

Mistrzostwo Polski obecnie swoim prestiżem jest trochę ważniejsze od Pucharu Wójta Wąchocka
Nam mogłoby nic nie dać ale nie dałoby też innym a konkretnie Amice. Tak jak w szachach, nie możesz wygrać, chociaż zremisuj.

Ja nie jestem kibicem "polskiej piłki" a tylko Wisły i reprezentacji, w tym kontekście zdobyte MP przez Lecha może oznaczać że bardziej nam odjadą. A pewnie wiesz że łatwiej teraz awansować do LM niż LE...

Więc jest o co "płakać" niestety
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując