mitmichael napisał(a):

|
A jak bylo rok temu z Cracovia. Pozostali przez to w lidze, ze Widzew zdegradowali - a powinna własnie 3 druzyna z 2 ligi awansowac. Niestety fryzjer + PZPN nadal działa. Jeszcze bedzie tak, ze Odra zostanie. Rok temu pod stolikiem utrzymanie zapewniła sobie Cracovia, teraz moze byc podobnie z Odra własnie.
|
Rok temu spadł Górnik i ŁKS, który został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli.