Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7950
Stary 16.05.2010, 11:37
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
A jak bylo rok temu z Cracovia. Pozostali przez to w lidze, ze Widzew zdegradowali - a powinna własnie 3 druzyna z 2 ligi awansowac. Niestety fryzjer + PZPN nadal działa. Jeszcze bedzie tak, ze Odra zostanie. Rok temu pod stolikiem utrzymanie zapewniła sobie Cracovia, teraz moze byc podobnie z Odra własnie.
Rok temu spadł Górnik i ŁKS, który został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując