Krissu napisał(a):

Nawet jeśli, w co nie wierzę, Widzew nie awansuje to Odra i tak leci a awansuje 3. drużyna drugiej ligi.
Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, ale wydaje mi się, że dwie drużyny muszą polecieć.
|
A jak bylo rok temu z Cracovia. Pozostali przez to w lidze, ze Widzew zdegradowali - a powinna własnie 3 druzyna z 2 ligi awansowac. Niestety fryzjer + PZPN nadal działa. Jeszcze bedzie tak, ze Odra zostanie. Rok temu pod stolikiem utrzymanie zapewniła sobie Cracovia, teraz moze byc podobnie z Odra własnie.