Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 16.05.2010, 09:15
09/10

Bilans u siebie : 8-3-4
Bilans na wyj. : 10-2-2

Chyba nie trzeba mówić co było powodem zdobycia wicemistrzostwa, w tym sezonie mamy najgorszy bilans jako gospodarz zdobyliśmy 27 pkt na 45 możliwych!! w 07 zajeliśmy 8 miejsce to mieliśmy lepszy bilans na R22
Na wyjazdach złapaliśmy trochę harta co myśle zaprocentuje, ten sezon jest jednym z lepszych jeżeli chodzi o zdobycze wyjazdowe
Na R22 drużyna odzyska wigor a jak będziemy tak grać na obcym terenie, to mistrza mamy już 4 kolejki przed końcem

Poprzednia runda 08/09

Bilans u siebie : 13-1-1
Bilans na wyj. : 6-6-3

runda 07/08

Bilans u siebie : 14-1-0
Bilans na wyj. : 10-4-1

runda 06/07 (ósme miejsce, punkt mniej u siebie niż teraz)

Bilans u siebie : 8-5-2
Bilans na wyj. : 2-11-2

runda 05/06

Bilans u siebie : 12-3-0
Bilans na wyj. : 7-4-4

runda 04/05

Bilans u siebie : 10-3-0
Bilans na wyj. : 9-2-2


runda 03/04

Bilans u siebie : 13-0-0
Bilans na wyj. : 8-2-3


runda 02/03

Bilans u siebie : 12-3-0
Bilans na wyj. : 9-2-4
Powód: szybka sraczka
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 16.05.2010 o godz. 09:21.
Odpowiedz cytując