Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 16.05.2010, 08:33
SV_ napisał(a):Wyświetl post
P.S. - tych co śpiewali wczoraj "Nic się nie stało" po sezonie w którym przegraliśmy derby, przegraliśmy najważniejsze mecze, a kopacze wykazali ZERO ambicji - chyba poniosło
Miałem słabą transmisję i tego nie słyszałem. To byli tacy Niemożliwe...
A jeśli tak to gratuluję - mylcie dalej miłość do klubu z miłością do kopaczy,w tym sezonie na dodatek bez wielkich umiejętności i co gorsze bez ambicji.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując