SV_ napisał(a):

|
P.S. - tych co śpiewali wczoraj "Nic się nie stało" po sezonie w którym przegraliśmy derby, przegraliśmy najważniejsze mecze, a kopacze wykazali ZERO ambicji - chyba poniosło
|
Miałem słabą transmisję i tego nie słyszałem. To byli tacy

Niemożliwe...
A jeśli tak to gratuluję - mylcie dalej miłość do klubu z miłością do kopaczy,w tym sezonie na dodatek bez wielkich umiejętności i co gorsze bez ambicji.