Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 15.05.2010, 18:42
szczebrzeszcz napisał(a):Wyświetl post
jak będziemy się usprawiedliwiać, to będziemy stać w miejscu
a zarządzanie klubem się nie zmieni
nie chodzi o usprawiedliwianie, trzeba wskazac przyczyny i je wyeliminowac zeby w przyszlosci wyszlo lepiej