Robert napisał(a):

|
A moze by sie tak zainteresowac D.Nowakiem z Belchatowa za niedlugo konczy mu sie kontrakt a i kontuzje przestaly go omijac a to ze bramki potrafi strzelac to wszyscy wiedza
|
Interesują się nim już dawno. Z Bełchatowa warto byłoby wyciągnąć Cetnarskiego.