Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 13.05.2010, 19:35
MateuszABG napisał(a):Wyświetl post
Według mnie amika osiadła na laurach i zremisują a Zagłębię ma ZAJEBIŚCIE duże szanse na remis
Przypominam jak Wisła przegrała z koroną. Mecz można porównać do tego amika-Zagłębie i że stanie sięto samo
Otóż to. Widać po lodówko-zamrażarkach wbijających na nasze forum, że 2 dni przed meczem, przypisali sobie trzy punkty. Atak śmiechu, którego dostanę, jeśli amica nie zdobędzie mistrza, będzie dłuższy, niż wszystkie ich dotychczasowe napinki skumulowane w jedną całość.

Lech się już panoszy. Myśli o LM i "podbojach". W TVP też już trwa propaganda, że Kasperczak "nie wierzy" w sukces Wisły, czego w jego słowach nie usłyszałem (przynajmniej nie w tej wypowiedzi).

Mam dobre przeczucie, a rzadko takie mam, że Wisła sobie poradzi z Odrą, a Zagłębie urwie punkty wronieckim.