harthausen napisał(a):

|
wiadomo,że Lech punktów z Lubinem nie straci. Tacy frajerzy to oni chyba nie są.
|
Według mnie amika osiadła na laurach i zremisują a Zagłębię ma ZAJEBIŚCIE duże szanse na remis

Przypominam jak Wisła przegrała z koroną. Mecz można porównać do tego amika-Zagłębie i że stanie sięto samo
