|
Skoro Cracovia potrafiła z nami wygrać pomimo tego że przez cały mecz jedyne co im wyszło to ustrzelenie Jopa, to tym bardziej Zagłębie może zremisować z Lechem. Pyry będą przebierać nogami i kombinować kto koło kogo będzie siedział w odkrytym autobusie i to może się na nich zemścić. Wiele razy zdarzało się , że "medialny" mistrz po ostatniej kolejce przestawał być mistrzem (Bełchatów, Legia itd) więc dlaczego nie ma tak być i tym razem.
Żeby było jasne - daję nie więcej niż 30% szans na takie rozwiązanie, ale dopóki piłka w grze ...
|