Temat
:
[29. kolejka] CRACOVIA Kraków - WISŁA Kraków, wtorek 11.05.2010 19.00
Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
Od: 05.2009
Offline
#
145
11.05.2010, 15:42
Lukas10
napisał(a):
Dzis wygrana w derbach w sobote z odrą i niedamy sobie juz zabrac Majstra. Amica poraz kolejny obejdzie sie smakiem
Prosze was nie piszcie majstra
Bo majstra to co roku w Poznanu mają my mamy Mistrza !!
Donki
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Donki