Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 11.05.2010, 15:42
Lukas10 napisał(a):Wyświetl post
Dzis wygrana w derbach w sobote z odrą i niedamy sobie juz zabrac Majstra. Amica poraz kolejny obejdzie sie smakiem
Prosze was nie piszcie majstra
Bo majstra to co roku w Poznanu mają my mamy Mistrza !!
Odpowiedz cytując