Wyświetl pojedynczy post
Nowohucianin^^
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: copACABana

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#483
Stary 10.05.2010, 23:58
LuKaS TSW napisał(a):Wyświetl post
Co do dissu Peji i reszty co sądzicie o tym:
http://www.youtube.com/watch?v=77kl-...eature=popular
Ten filmik to jest w ogóle jakaś porażka jak dla mnie, jak wszystkie inne tego typu filmiki....

Po co w ogóle wracać to starych czasów kiedy było wszystko OK, ale teraz jest chujowo bo się posprzeczali.
To tak jak ja bym teraz wspomniał jakiś typów którzy teraz są jebanymi frajerami a ja z nimi kiedyś piłem piwo... Takie filmiki w ogóle mnie nie przekonują

Trzeba żyć teraźniejszością.
---------------------
a tak poza tym to przesłuchał już ktoś Pokój Z Widokiem Na Wojnę ?
http://independent.pl/n/10660?anonymous=true Płytka zajebista !
Ostatnio edytowane przez Nowohucianin^^ : 12.05.2010 o godz. 08:18.

Odpowiedz cytując