LuKaS TSW napisał(a):

Ten filmik to jest w ogóle jakaś porażka jak dla mnie, jak wszystkie inne tego typu filmiki....
Po co w ogóle wracać to starych czasów kiedy było wszystko OK, ale teraz jest chujowo bo się posprzeczali.
To tak jak ja bym teraz wspomniał jakiś typów którzy teraz są jebanymi frajerami a ja z nimi kiedyś piłem piwo... Takie filmiki w ogóle mnie nie przekonują
Trzeba żyć teraźniejszością.
---------------------
a tak poza tym to przesłuchał już ktoś
Pokój Z Widokiem Na Wojnę ?
http://independent.pl/n/10660?anonymous=true Płytka zajebista !