Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3905
Stary 10.05.2010, 22:02
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Z miejsca chętnie się z toba założe o butelke whisky, że
Legia pod wodzą Skorży zajmie spokojnie miejce w pierwszej trójce
zdobedzie więcej punktów niż w tym sezonie i
zakończy sezon z mniejszą stratą(jeśli w ogóle to będzie strata - oby była) do mistrza niż w tym.
Przyjmujesz
a po odejściu Muchy przetestują 125 nowych bramkarzy
a taktyka będzie opierała się na długich dzidach z obrony do napastnika
wysokiego oczywiście
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując