Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
Junior_Battle
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
7185
10.05.2010, 17:17
co myślicie?
Paweł Brożek SN STRZELI @2.40
Cracovia - Wisła (1,5-0) @2.40
warto
?
btw: REKSIO33
stronka już nie działa
Ostatnio edytowane przez Junior_Battle : 10.05.2010 o godz. 17:24.
Junior_Battle
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Junior_Battle
Znajdź inne posty napisane przez Junior_Battle