Wyświetl pojedynczy post
Junior_Battle
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7185
Stary 10.05.2010, 17:17
co myślicie?

Paweł Brożek SN STRZELI @2.40
Cracovia - Wisła (1,5-0) @2.40


warto?

btw: REKSIO33

stronka już nie działa
Ostatnio edytowane przez Junior_Battle : 10.05.2010 o godz. 17:24.
Odpowiedz cytując