|
Senior Member
Offline
|
#772

09.05.2010, 16:58
|
killzone napisał(a): 
|
Zebys ty sie chlopcze nie zdziwił.
|
BANANWAWA napisał(a): 
. Sam jestem ciekaw jaki będzie wynik....
Ja rozumiem waszą wiarę Panowie, ale kim
|
kreseq napisał(a): 
Ten sredniak ligowy leje Was u siebie w 90% przypadkow. Ten sredniak ligowy nazywa sie Legia a nie legia.
Ten sredniak ligowy jest cienki, ale Wisla w tej chwili nie jest lepsza.
Licze na nasza wygrana i nie interesuje mnie kto bedzie mistrzem. Dla mnie licza sie 3 punkty.
.
|
I co tam Panowie ...... 
|
|