Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#772
Stary 09.05.2010, 16:58
killzone napisał(a):Wyświetl post
Zebys ty sie chlopcze nie zdziwił.
BANANWAWA napisał(a):Wyświetl post
. Sam jestem ciekaw jaki będzie wynik....
Ja rozumiem waszą wiarę Panowie, ale kim
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Ten sredniak ligowy leje Was u siebie w 90% przypadkow. Ten sredniak ligowy nazywa sie Legia a nie legia.
Ten sredniak ligowy jest cienki, ale Wisla w tej chwili nie jest lepsza.

Licze na nasza wygrana i nie interesuje mnie kto bedzie mistrzem. Dla mnie licza sie 3 punkty.

.



I co tam Panowie ......
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując