Pablo84 napisał(a):

Zajebisty tok rozumowania.A jak Garguła się znów popsuje?Nie sądzę, że Ba będzie miał jakies wygórowane ządania a zawodnika o takich umiejętnościach technicznych prędko nie znajdziemy.Nie zapominaj, że to jego pierwsza runda w ekstraklasie jak i gra po dłuższym rozbracie z piłką.
Moim zdaniem, to jego w pierwszej kolejności powinni zakontraktować
|
dokladnie
na dodoatek Heniu umie sie dogadac z Panami o ciemniejszej karnacji. Jak przepracuje pelny okres przygotowawczy to moze byc odkryciem przyszlej rundy rozgrywek...