Wyświetl pojedynczy post
Szofer
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: 1000-lecia, Zabłocie, Kokotów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#771
Stary 09.05.2010, 16:43
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Zajebisty tok rozumowania.A jak Garguła się znów popsuje?Nie sądzę, że Ba będzie miał jakies wygórowane ządania a zawodnika o takich umiejętnościach technicznych prędko nie znajdziemy.Nie zapominaj, że to jego pierwsza runda w ekstraklasie jak i gra po dłuższym rozbracie z piłką.

Moim zdaniem, to jego w pierwszej kolejności powinni zakontraktować
dokladnie
na dodoatek Heniu umie sie dogadac z Panami o ciemniejszej karnacji. Jak przepracuje pelny okres przygotowawczy to moze byc odkryciem przyszlej rundy rozgrywek...
Odpowiedz cytując