Pablo84 napisał(a):

Zajebisty tok rozumowania.A jak Garguła się znów popsuje?Nie sądzę, że Ba będzie miał jakies wygórowane ządania a zawodnika o takich umiejętnościach technicznych prędko nie znajdziemy.Nie zapominaj, że to jego pierwsza runda w ekstraklasie jak i gra po dłuższym rozbracie z piłką.
Moim zdaniem, to jego w pierwszej kolejności powinni zakontraktować
|
dokładnie - z jedną korektą - co to znaczy, że 'jak się Garguła znów popsuje'? To on juz kiedyś działał? Liczenie na to, że teraz nagle Garguła wróci i będzie wielkim liderem, to mniej więcej jak liczenie na wygraną w totka. Po za tym gość ma swoje lata, nie gra już 3 rundę w piłkę?! A jakby prześledzić jego karierę od kiedy zaczął pukać do reprezentacji - to więcej nie gra/wraca do formy po kontuzji, niż na poważnie gra w wysokiej formie...