Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#754
Stary 09.05.2010, 13:18
AYALA napisał(a):Wyświetl post
myśle że nie powinno sie przedłużac kontraktu z Ba, to zbyt kontuzjogenny zawodnik.Jeden Garguła czy wcześniej Dawidowski starczy.

Zawiódł jak można sie było spodziewac Kirm, mam nadzieje że po MŚ znajdzie sie chętny na niego.Tym bardziej że jak podali a cafe futbol ma przyjśc Kosa.
Zajebisty tok rozumowania.A jak Garguła się znów popsuje?Nie sądzę, że Ba będzie miał jakies wygórowane ządania a zawodnika o takich umiejętnościach technicznych prędko nie znajdziemy.Nie zapominaj, że to jego pierwsza runda w ekstraklasie jak i gra po dłuższym rozbracie z piłką.

Moim zdaniem, to jego w pierwszej kolejności powinni zakontraktować

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując