AYALA napisał(a):

myśle że nie powinno sie przedłużac kontraktu z Ba, to zbyt kontuzjogenny zawodnik.Jeden Garguła czy wcześniej Dawidowski starczy.
Zawiódł jak można sie było spodziewac Kirm, mam nadzieje że po MŚ znajdzie sie chętny na niego.Tym bardziej że jak podali a cafe futbol ma przyjśc Kosa.
|
Zajebisty tok rozumowania.A jak Garguła się znów popsuje?Nie sądzę, że Ba będzie miał jakies wygórowane ządania a zawodnika o takich umiejętnościach technicznych prędko nie znajdziemy.Nie zapominaj, że to jego pierwsza runda w ekstraklasie jak i gra po dłuższym rozbracie z piłką.
Moim zdaniem, to jego w pierwszej kolejności powinni zakontraktować