Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#724
Stary 09.05.2010, 05:29
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dożywotni!
Na szczęście mu odpuścili. Ale tylko dzięki temu, że pół trybuny w tamtym kierunku się ruszyło a ochroniarz był jeden.
Akcja rozegrała się akurat kilka metrów ode mnie.
ITI musi się czuć bardzo zagrożone, że walczy nawet z dziecięcymi obrazkami :/

Dziwnie ogląda się mecz bez dopingu.

I współczuję kibicom Legii, którym pod koniec spotkania zostało już tylko śmiać się ze swoich grajków.
Najbardziej podobało mi się gromkie OLE po udanych podaniach Legionistów oraz : " Nawet słynna Barcelona naszej Legii nie pokona " i zaraz potem " Inter Mediolan nie sięga Legii do kolan "




Ależ miałam satysfakcję oglądając tak wspaniale grającą Wisłę na Łazienkowskiej !
Odpowiedz cytując