kamilll1906 napisał(a):

moglby ktos mi wyslac zdjecie w dobrej jakosci szalika, pomnika i grafa Henryka Reymana ?
oraz jakiekolwiek informacje na jego temat?
potrzebuje na prezentacje do szkoły...
|
podbijam na prawdę pilne, potrzebuje zrobić prezentacje o jakimś sławnym obywatelu Krakowa i wybrałem H. Reymana, a to mi się przyda.
PROŚBA