Temat
:
[28. kolejka] LEGIA Warszawa - WISŁA Kraków, sobota 08.05.2010 16:00
Wyświetl pojedynczy post
avangarda
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
11
08.05.2010, 20:17
buczo1985
napisał(a):
Ale to było dobre
Dobrze, że Brożek miał swój dzień, bo po tych zmarnowanych sytuacjach miałbym duży niedosyt. Podobało mi się w tym meczu, że w końcu u naszych było widać walkę i pressing.
P.S. Ciekawe czy Paweł dostanie jakąś premie za hattricka. Ostatni raz chyba go ustrzelił w 2005 w meczu z Amicą
wtedy to był jeszcze śp Lech
avangarda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do avangarda
Znajdź inne posty napisane przez avangarda