Myślę, że mógłbyś warzyć swoje słownictwo, nie wiem czemu żaden z modów nie reaguje, nie dobrze się robi jak się czyta takie wypociny obrażające innych.
Paweł Brożek i tyle, odblokował się chłopak w ważnym momencie, choć dalej uważam że to nie jest szczyt jego formy.