Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#680
Stary 08.05.2010, 19:28
palladynTS napisał(a):Wyświetl post
a ty co? aktywista? wal sie na ryj kolego!ciesz sie zwycięstwem a nie...

Myślę, że mógłbyś warzyć swoje słownictwo, nie wiem czemu żaden z modów nie reaguje, nie dobrze się robi jak się czyta takie wypociny obrażające innych.


Paweł Brożek i tyle, odblokował się chłopak w ważnym momencie, choć dalej uważam że to nie jest szczyt jego formy.
Odpowiedz cytując