lucekj napisał(a):

|
7) Czy nie mieliście wrażenia, że Legia odegrała rolę Wisły z 1993 roku?
|
z czym żeś się na łeb zamienił?
tego Węgrzyna też nie czaje, bo po 2 minutach wychwalał grę Wisły pod niebiosa
teraz ciężkie derby, aż się boję co pan Lenczyk wymyśli