Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#639
Stary 08.05.2010, 17:34
lucekj napisał(a):Wyświetl post
7) Czy nie mieliście wrażenia, że Legia odegrała rolę Wisły z 1993 roku?
z czym żeś się na łeb zamienił?

tego Węgrzyna też nie czaje, bo po 2 minutach wychwalał grę Wisły pod niebiosa

teraz ciężkie derby, aż się boję co pan Lenczyk wymyśli
Odpowiedz cytując