Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#577
Stary 08.05.2010, 16:57
prober napisał(a):Wyświetl post
80% postów począwszy od rozpoczęcia meczu nadaje się do skasowania, to nie jest czat! Moderatorzy powinni działać sprawniej.

Legia Warszawa przegrała w lidze ostatni raz trzema bramkami 10 lat temu (w maju 2000 roku z Polonią u siebie 0:3).
To są emocje człowieku a nie czat. Czat to Ty robisz jak sekundę po danym meczu zakładasz temat o drugim meczu. Brawo Wisła!
Odpowiedz cytując