|
Panie Turek kończ pan ten mecz!
Dawać kogoś za Diaza na lewą strone. Po pierwsze ma kartke, po drugie dużo miejsca do grania czego Diaz nie za bardzo potrafi wykorzystać (ustawianie sie na spalonym). Widziałbym tam Kirma na drugą połowe. Jazda jazda jazda!
|