Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#460
Stary 08.05.2010, 15:57
Panie Turek kończ pan ten mecz!

Dawać kogoś za Diaza na lewą strone. Po pierwsze ma kartke, po drugie dużo miejsca do grania czego Diaz nie za bardzo potrafi wykorzystać (ustawianie sie na spalonym). Widziałbym tam Kirma na drugą połowe. Jazda jazda jazda!
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując