Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#317
Stary 06.05.2010, 22:02
AYALA napisał(a):Wyświetl post
co roku są takie deklaracje
I co roku w nie wierzymy. Może akurat po tym sezonie się doczekamy.

koyoot napisał(a):Wyświetl post
Panstwo, nie ma ****a. Wygramy

Dziekuje
Polać mu!

Wracając do tematu... Oczywiście, że wygramy

1-2 (Marcelo, Małecki)
Ostatnio edytowane przez Simao1 : 06.05.2010 o godz. 22:08.
Odpowiedz cytując