witeq napisał(a):

|
jak słaba jest nasza kadra świadczy o tym ze kibice zbawiciela widzą w emerycie
|
Nie masz racji. Jak drużynie idzie źle to na całym świecie kibice wspominają o powrocie swoich gwiazd, które X lat temu były autorami wielkich sukcesów ich klubu. Tak było w Milanie z Szewczenką, tak w MU ze Schmeichelem i w Bayernie z Kahnem.