Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 04.05.2010, 18:48
Legii i Wiśle remis nic nie da, więc powinniśmy zobaczyć otwarty mecz, ale znająć życie to będzie bezbramkowy remis i tyle.