|
Tak mozna czekac ale ile na koncowke spotkania kiedy my bardziej cisnelismy to mogl wejsc takie jest moje zdanie, mowisz ze lepiej nie bo korona sie z nim lekko nie obchodzila tylko, ze tez nastepne mecze beda bardziej grozniejsze.
Chcialem jest podac sklad na legle, napiszcie swoje zdanie rowniez.
Juszczyk-Diaz-Glowa-Marcelo-Alvarez-Sobol-Diaz(od 2 polowy Gula)-Maly-Lobo-Christov-Maczynski (Boguski od 60 min bo tak sie sprawdzal)
|